PROFIL - REKLAMA, s.r.o.

DTP - zpracování návrhů a kalkulací

Na základě předběžného zadání rozpracujeme návrhy a k nim vypracujeme předběžné kalkulace. Ty se po vzájemné konzultaci upřesní do finální podoby.

Polepy dopravních prostředků

 • Polepy aut mají svoji oblibu díky své všudypřítomsti /mobilitě/ a své dlouhé životnosti.
 • Grafiku na Vaše dopravní prostředky navrhneme ve Vašem firemním stylu.
 • Zde se nabízí možnost „řezané grafiky” ze samolepících fólií, nebo využití fotografického motivu vč. polepu prosklených částí perforovanou fólií.
 • Pro dočasnou reklamu na firemních vozech nabízíme reklamu na magnetické fólii. Ta lze jednoduše sejmout a podle potřeby jednoduše opět aplikovat. Máme bohatou zkušenost nejen s polepy osobních, dodávkových a nákladních vozů ale i s řešením polepů na motorkách, lodích a letadlech.

Polepy závodních vozů

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti také s polepem závodních vozů. Zde realizujeme polepy jak na základě návrhů z našeho grafického studia, tak dle návrhů dodaných zákazníkem.

Polepy výkladců a výroba firemních štítů

 • Firemní štíty jsou kromě informativní funkce také vizitkou společnosti. Nabízí se několik variant technologií a zpracování.
 • Nejrozšířenější a cenově nejdostupnější je volba plastu včetně polepu ze samolepící fólie.
 • Náročnější a efektnější je varianta světelné reklamy. Ta opět nabízí řadu technologických možností.
 • To vše nabízíme včetně montáže, revizní zprávy a pozáručního servisu
 • Neméně efektní je písmomalířské zpracování firemního loga a grafika na fasádě objektu. Zde používáme barvy zn. PAULIN, které garantují dlouhou barvostálost a výbornou přilnavost.
 • Další možností zpracování firemního štítu je výroba plastického 3D loga nebo textu. Tento je vyroben z extrudovaného PS a následně povrchově upraven.

Potisk autoplachet a banerů

 • Reklamní autoplachta udělá z vašeho vozu mobilní a účinný reklamní nosič. Používáme dvě technologie zpracování plachet.
 • Malba na plachtu přímo na voze pomocí vyplotrovaných šablon s použitím speciálních barev. Zde garance dlouhé barvostálosti.
 • Technologie digitálního tisku. Ta umožňuje využití fotomotivů a kreativnějšího zpracování výtvarných návrhů.
 • Stejné možnosti jsou při zpracování reklamních poutačů a transparentů.
 • Dále vyrábíme stínící reklamní plachty na tenisové kurty.

Informační a navigační systémy

V naší nabídce je několik typů stavebnicových orientačních systémů z různých materiálů. Nejoblíbenější jsou hliníkové systémy s velkou možností variability a povrchových úprav. Vyrábíme tyto systémy do interiéru i pro venkovní použití. Již řadu let realizujeme informační a orientační systémy pro mateřské a základní školy ve Zlíně a blízkém okolí.

Sítotisk

Zabýváme se rovněž malonákladovým sítotiskem. Tato technologie je určena převážně pro výrobu samolepících štítků, etiket a potisku reklamních předmětů. Zajišťujeme rovněž tisk textilních nášivek a potisk triček, montérek a jiných textilií.

Zimní stadion L.Čajky ve Zlíně

Skloubením všech jmenovaných technologií vznikají už řadu let reklamní a komunikační prostředky pro Zimní stadion ve Zlíně. Zde realizujeme reklamy na ledě, mantinelech a ochozech. Vytváříme informační a orientační systémy a spolupodílíme se na celkové image tohoto pro Zlín významného sportovního stánku.

dopravní prostředky
pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic
závodní auta
pic pic pic pic pic pic pic pic pic
výkladce a firemní štíty
pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic
 
autoplachty a banery
pic pic pic pic pic pic pic pic pic
inf. a navigační systémy
pic pic pic pic pic pic pic pic pic pic
zimním stadion Zlín
pic pic pic pic pic
billboardy
pic pic pic pic
fasády
pic pic pic pic pic pic pic pic
 
Copyright © PROFIL - REKLAMA, s.r.o.